Meczyki na żywo

Tenis

10:00 Turniej ATP Challenger w Stambule TRWA!

(Tenis, Challenger Stambuł)
MMA

13:30 Gala MMA ONE Championship Unbreakable Singapur TRWA!

(MMA, Gala ONE FC)
Tenis

15:00 UTR Pro Match Series TRWA!

(Tenis, Turniej pokazowy)
Piłka ręczna

15:30 Szwajcaria - Portugalia TRWA!

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka nożna

16:00 Chindia Targoviste - Clinceni TRWA!

(Piłka nożna, Liga Rumuńska)
Piłka nożna

16:00 Lokomotiv Zagrzeb - Osijek TRWA!

(Piłka nożna, Liga Chorwacka)
Piłka nożna

17:00 Maroko - Rwanda TRWA!

(Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki)
Siatkowka

17:30 PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice

(Siatkowka, PlusLiga)
Koszykówka

17:30 Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń

(Koszykówka, Energa Basket Liga)
Sporty zimowe

18:00 Zawody Pucharu Świata w Lahti

(Sporty zimowe, Skoki narciarskie)
Piłka nożna

18:00 Brno - Slovan Liberec

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Koszykówka

18:00 CSKA Moskwa - Fenerbahce

(Koszykówka, Euroliga)
Piłka ręczna

18:00 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

(Piłka ręczna, PGNIG Superliga Kobiet)
Piłka ręczna

18:00 Austria - Chile

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka ręczna

18:00 Egipt - Białoruś

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka ręczna

18:00 Islandia - Francja

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka nożna

18:30 Osnabruck - Erzgebirge Aue

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
Piłka nożna

18:30 Fortuna Düsseldorf - Greuther Furth

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
MMA

19:00 Gala MMA Armia Fight Night 9 w Mińsku Mazowieckim

(MMA, Gala Arma Fight Night)
Koszykówka

19:00 Gottingen - Vechta

(Koszykówka, BBL)
Piłka nożna

19:00 Steaua Bukareszt - Voluntari

(Piłka nożna, Liga Rumuńska)
Koszykówka

19:00 Żalgiris Kowno - Olympiacos Pireus

(Koszykówka, Euroliga)
Koszykówka

19:00 Crvena Zvezda - Barcelona Lassa

(Koszykówka, Euroliga)
Piłka nożna

19:00 Fuenlabrada - Alcorcon

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

19:00 Rapid Wiedeń - Sturm Graz

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Piłka nożna

20:00 Willem II - PEC Zwolle

(Piłka nożna, Eredivisie)
Piłka nożna

20:00 Uganda - Togo

(Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki)
Siatkowka

20:30 BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź

(Siatkowka, Liga Siatkówki Kobiet)
Piłka nożna

20:30 Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka ręczna

20:30 Norwegia - Algieria

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka ręczna

20:30 Słowenia - Szwecja

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka nożna

20:45 Anderlecht - Waasland-Beveren

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka nożna

20:45 Benevento - Torino

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

20:45 Stoke City - Watford

(Piłka nożna, Championship)
Koszykówka

21:00 Baskonia - ALBA Berlin

(Koszykówka, Euroliga)
Piłka nożna

21:00 Albacete Balompie - Real Saragossa

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

21:00 PSG - Montpellier

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Levante UD - Real Valladolid

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Koszykówka

01:00 Indiana Pacers - Orlando Magic

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

01:00 Charlotte Hornets - Chicago Bulls

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

01:00 Detroit Pistons - Houston Rockets

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

01:30 Philadelphia 76ers - Boston Celtics

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

01:30 Toronto Raptors - Miami Heat

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

01:30 Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

02:00 Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

02:30 San Antonio Spurs - Dallas Mavericks

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

04:00 Phoenix Suns - Denver Nuggets

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

04:00 Sacramento Kings - New York Knicks

(Koszykówka, NBA)
Piłka nożna

07:05 Western United FC - Perth Glory

(Piłka nożna, Liga Australijska)
Piłka nożna

11:30 Sepsi - Astra Giurgiu

(Piłka nożna, Liga Rumuńska)
Piłka nożna

13:00 Paderborn - Wurzburger Kickers

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
Piłka nożna

13:00 Karlsruher - FC Heidenheim

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
Piłka nożna

13:00 Braunschweig - Hamburger SV

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
Tenis

13:00 Turniej ATP Challenger w Stambule

(Tenis, Challenger Stambuł)
Piłka nożna

13:15 Southampton - Arsenal Londyn

(Piłka nożna, Puchar Anglii)
Piłka ręczna

13:45 Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrkow Trybunalski

(Piłka ręczna, PGNIG Superliga Kobiet)
Piłka nożna

14:00 Sigma Olomouc - Opawa

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Piłka nożna

14:00 Asteras Tripolis - AEL Larissa

(Piłka nożna, Liga Grecka)
Piłka nożna

14:00 Genclerbirligi - Trabzonspor

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Piłka nożna

14:00 SD Huesca - Villarreal CF

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Piłka nożna

15:00 Clermont Foot - Auxerre

(Piłka nożna, Ligue 2)
Tenis

15:00 UTR Pro Match Series

(Tenis, Turniej pokazowy)
Hokej

15:00 Dynamo Moskwa - Dinamo Ryga

(Hokej, KHL)
Hokej

15:00 CSKA Moskwa - Jokerit

(Hokej, KHL)
Hokej

15:00 Podolsk - Barys Astana

(Hokej, KHL)
Hokej

15:00 Soczi - Jarosław

(Hokej, KHL)
Koszykówka

15:00 Niżny Nowogród - UNICS Kazań

(Koszykówka, Liga VTB)
Piłka nożna

15:00 AS Roma - Spezia

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

15:00 Varteks - HNK Rijeka

(Piłka nożna, Liga Chorwacka)
Piłka ręczna

15:30 Katar - Bahrajn

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka ręczna

15:30 Urugwaj - Hiszpania

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka nożna

15:30 Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 Freiburg - VfB Stuttgart

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 Augsburg - Union Berlin

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 Arminia Bielefeld - Eintracht Frankfurt

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 FSV Mainz 05 - RB Lipsk

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

16:00 Lincoln - Northampton

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Oxford City - Bristol Rovers

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Sunderland - Shrewsbury Town

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Crewe Alexandra - Wimbledon

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Charlton Athletic - Swindon

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Gillingham FC - Rochdale

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Portsmouth FC - Hull City

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Ipswich Town - Peterborough

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Wigan Athletic - Fleetwood Town

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Bohemians - Slovacko

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Piłka nożna

16:00 Zlín - Banik Ostrava

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Piłka nożna

16:00 Rangers - Ross County

(Piłka nożna, Liga Szkocka)
Piłka nożna

16:00 Aberdeen - Motherwell

(Piłka nożna, Liga Szkocka)
Piłka nożna

16:00 Rayo Vallecano - Real Mallorca

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

16:00 Sheffield United - Plymouth

(Piłka nożna, Puchar Anglii)
Piłka nożna

16:00 Brighton & Hove Albion - Blackpool

(Piłka nożna, Puchar Anglii)
Piłka nożna

16:00 AFC Bournemouth - Crawley

(Piłka nożna, Puchar Anglii)
Piłka nożna

16:00 Millwall - Bristol City

(Piłka nożna, Puchar Anglii)
Piłka nożna

16:00 Swansea City - Nottingham Forest FC

(Piłka nożna, Puchar Anglii)
Piłka nożna

16:00 Barnsley FC - Norwich City

(Piłka nożna, Puchar Anglii)
Piłka nożna

16:00 Queens Park Rangers - Derby County

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:15 Sevilla FC - Cadiz

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Piłka nożna

16:15 KV Mechelen - Eupen

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka nożna

16:30 Den Haag - FC Emmen

(Piłka nożna, Eredivisie)
Piłka nożna

17:00 Wolfsberg AC - Hartberg

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Piłka nożna

17:00 St. Polten - Admira Wacker

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Piłka nożna

17:00 Lens - Nice

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

17:00 Zambia - Gwinea

(Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna

17:00 Basaksehir - Caykur Rizespor

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Piłka nożna

17:00 Gorica - Dinamo Zagrzeb

(Piłka nożna, Liga Chorwacka)
Piłka ręczna

18:00 Tunezja - DR Konga

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka ręczna

18:00 Polska - Węgry

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka ręczna

18:00 Argentyna - Chorwacja

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Koszykówka

18:00 Zastal Zielona Góra - Avtodor Saratov

(Koszykówka, Liga VTB)
Koszykówka

18:00 Baloncesto Fuenlabrada - Gran Canaria

(Koszykówka, Liga ACB)
Koszykówka

18:00 Murcia - San Pablo Burgos

(Koszykówka, Liga ACB)
Piłka nożna

18:00 AC Milan - Atalanta

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

18:00 Udinese Calcio - Inter Mediolan

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

18:15 Lausanne Sports - FC Sion

(Piłka nożna, Liga Szwajcarska)
Piłka nożna

18:15 Lugo - Tenerife

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

18:15 Girona FC - Espanyol Barcelona

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

18:30 Real Sociedad - Betis Sewilla

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Piłka nożna

18:30 Karvina - Slavia Praga

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Piłka nożna

18:30 St. Truiden - Excelsior Mouscron

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka nożna

18:30 KV Kortrijk - Cercle Brugge

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka nożna

18:30 Panathinaikos Ateny - OFI Crete

(Piłka nożna, Liga Grecka)
Piłka nożna

18:30 Hertha Berlin - Werder Brema

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

18:45 Vitesse - Groningen

(Piłka nożna, Eredivisie)
Piłka nożna

19:00 Grenoble - Chambly

(Piłka nożna, Ligue 2)
Piłka nożna

19:00 Nancy - Niort

(Piłka nożna, Ligue 2)
Piłka nożna

19:00 Caen - Rodez

(Piłka nożna, Ligue 2)
Piłka nożna

19:00 Paris FC - Amiens

(Piłka nożna, Ligue 2)
Piłka nożna

19:00 Le Havre - Guingamp

(Piłka nożna, Ligue 2)
Piłka nożna

19:00 Chateauroux - Valenciennes

(Piłka nożna, Ligue 2)
Piłka nożna

20:00 Universitatea Craiova - Viitorul Constanta

(Piłka nożna, Liga Rumuńska)
Piłka nożna

20:00 PSV Eindhoven - Waalwijk

(Piłka nożna, Eredivisie)
Piłka nożna

20:00 Namibia - Tanzania

(Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki)
Piłka ręczna

20:30 Niemcy - Brazylia

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka ręczna

20:30 Japonia - Dania

(Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej)
Piłka nożna

20:30 FC Basel - FC Zurich

(Piłka nożna, Liga Szwajcarska)
Piłka nożna

20:30 Malaga CF - Ponferradina

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

20:45 Sporting Lizbona - Sporting Braga

(Piłka nożna, Puchar Ligi Portugalskiej)
Koszykówka

20:45 Bilbao Basket - CAI Saragossa

(Koszykówka, Liga ACB)
Koszykówka

20:45 Real Betis - Unicaja Malaga

(Koszykówka, Liga ACB)
Piłka nożna

20:45 Antwerp - Oostende

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
.